ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá – dokonalý doplněk pro váš interiér!

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá je dokonalým doplňkem pro každý interiér. Tento elegantní lustr s kovovým tělem a sklem s měděným povlakem je vhodný nejen pro osvětlení chodeb, kuchyní a obývacích pokojů, ale i pro restaurace, bary a kavárny.

S elegantním lustrem SAHRA vkusně doplníte a rozzáříte každou místnost

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá je nejen krásný a elegantní, ale také velmi praktický. Díky kovovému tělu a sklu s měděným povlakem, dokáže dokonale rozptýlit světlo v každé místnosti, čímž ji osvětlí a rozzáří. Je výborným doplňkem pro klasické i moderní interiéry.

Materiál: kovové tělo, sklo s měděným povlakem

ASIR Lustr SAHRA je vyroben z kovového těla a skla s měděným povlakem, což mu dodává nejen krásný vzhled, ale také dlouhou životnost. Kovové tělo je lakované elektrostatickou barvou, která je sušená v troubě, aby byla co nejodolnější proti poškození. Sklo s měděným povlakem navíc dokonale rozptýlí světlo.

Průměr stínidla: 18 cm Výška: 65 cm

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá má průměr stínidla 18 cm a výšku 65 cm. Díky těmto rozměrům dokáže osvětlit celou místnost a přitom nezabírat příliš mnoho místa. Navíc je nastavitelný, takže si ho můžete přizpůsobit podle svých potřeb a přání.

Nastavitelná výška

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá má nastavitelnou výšku, takže si ji můžete přizpůsobit podle výšky místnosti. Díky tomu dokáže dokonale osvětlit i vysoké místnosti, jako jsou například chodby či velké obývací pokoje.

Patice: E 27, Max. 60 W A++, Maximální napětí: 220-240

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá je vybaven paticí E 27 a dokáže pojmout žárovku s maximálním výkonem 60 W a kategorií úspory energie A++. Maximální napětí, které dokáže akceptovat, je 220-240 V.

Pokud hledáte elegantní a praktický lustr pro váš interiér, ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá je tou nejlepší volbou. Navštivte tuto stránku a objednejte si ho ještě dnes!

ASIR Lustr SAHRA 2 zlatá

S ASIR Lustrem SAHRA 2 zlatá přinese do vašeho interiéru nejen světlo, ale i krásný a elegantní design. Pokud chcete osvětlit a vylepšit váš byt, dům nebo kancelář, neváhejte a objednejte si tento skvělý produkt ještě dnes!