Designová konferenční židle WHISTLER – elegantní propojení šedé a bílé bez područek

Jsou věci, na kterých bychom si v každé oblasti svého života měli dát záležet. Z hlediska podnikání a firemních meetingů určitě patří k prioritám kvalitní konferenční židle. Nabízíme Vám možnost oslovit své klienty či obchodní partnery nejen vynikající práci a službami, ale i elegantním designem konferenční židle WHISTLER. Konferenční židle WHISTLER je bezpodmínečný krok k esteticky provedeným firemním prostorům.

Konferenční židle WHISTLER bez područek, šedá/bílá

Tento úchvatný model konferenční židle byl navržen s ohledem na moderní vzhled a pohodlí. Díky odlehčené konstrukci, bez područek, Vám židle WHISTLER umožní snadné usazení a odchod od stolu. Židle WHISTLER s šedou a bílou kombinací barev, dodá Vašim prostorem jedinečný vzhled a dokreslí tak profesionální práci Vaší firmy.

Židle WHISTLER, bez područek, je praktická volba do menších místností jako jsou meetingové místnosti a kancelářská stání. Židle disponuje pohodlným sedákem a opěrnou částí, která zajistí správnou polohu těla během celodenního sezení. Kromě toho, sedák a opěrka jsou elegantně propojeny a vytváří jednotný celek, kterýní narušuje celkovou estetiku konferenční židle WHISTLER.

Zadní část konferenční židle WHISTLER – důvod, proč jí nemůžete odolat

Kromě předního pohledu, je zadní část konferenční židle WHISTLER možná ještě více okouzlující. Zadní část židle je vyrobena ve tvaru kříže a prokládá ji šedá a bílá. Výsledkem je minimalistický, ale zároveň velmi elegantní design, který se hodí téměř do každého firemního prostoru. Při pohledu na křížovou strukturu konferenční židle WHISTLER nebudete chtít přestat sezení a jak ji pečlivě pozorovat.

Abyste se mohli přesvědčit o kvalitě a designu konferenční židle WHISTLER, navštivte naši stránku a prohlédněte si sami. Pokud si však přejete s konferenčními židlemi seznámit osobně, navštivte nás v naší prodejně a vynikající komfort, design a kvalitu kancelářského nábytku WHISTLER si ověřte samostatně.

Dopřejte si elegantní židli WHISTLER a nabídněte svým kolegům a obchodním partnerům nejen vynikající partnerství, ale také střed pro inspiraci a průnik skvělého designu do Vaší práce.

Konferenční židle WHISTLER