Dětský koberec Universal Kinder Foxes – hravý doplněk pro pokoj vašeho dítěte!

Vyberte pro své dítě to nejlepší – univerzální koberec s motivy lišek je skvělou volbou pro každý dětský pokoj! S jeho pomocí si vaše dítě může vytvořit svůj vlastní herní koutek. Podívejte se na náš eshop a pořiďte si tento úžasný doplněk do domácnosti hned teď!

Kvalita zpracování a odolnost koberce

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Antistatická vlastnost koberce

Koberec je také antistatický, což přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce. Vaše dítě si tak bude moci v klidu hrát i se svým chlupatým kamarádem!

Dětský koberec s motivy lišek

Herní koutek pro děti

Koberec Universal Kinder Foxes není jen jiným kusem textilu do dětského pokoje – může být základem pro tvořivý a bezpečný herní koutek.

Vyberte roh dětského pokoje, kde můžete položit koberec a tuto zónu zařaďte mezi herní aktivity. Základem může být multifunkční koberec, který nabízí nejenom hodinové a odpočinkové aktivity, ale dokonce i místo pro hraní se stavebnicemi.

Tento druh hry nejenom podporuje kreativitu a fantazii, ale také rozvíjí motoriku dítěte.

Herní roh by měl být vybaven dostatkem rozměrných podušek, které svou měkkostí skvěle ochrání před těžkými nárazy. Na koberec můžete položit například stavebnici Lego Duplo. Zůstává však otázkou, zda si z celého hracího koutu neprovedete spíše svůj vlastní projekt!

Dítě hrající si na koberci s motivy lišek

Kombinujte barvy a dekorační prvky

Koberec s motivy lišek je skvělým doplňkem pro každý dětský pokoj, který dodá vašemu dítěti energii a radost. Kombinujte s barvami stěn, dekoračními prvky a dopravte tak svému dítěti útulný koutek, kde se bude cítit jako doma.

Veškeré prvky by měly být laděné v jednom stylu, nic by nemělo vyčnívat. Můžete tak vytvořit mistrovské dílo právě s pomocí koberce Universal Kinder Foxes. Tento koberec má rozměry 120 x 170 cm, takže snadno zapadne do každého pokojíčku.

Vyberte si kvalitní koberec, který nabízí nejenom funkčnost, ale také svým designem dává potřebnou jiskru do interiéru. S kobercem Universal Kinder Foxes bude dárek pro vaše dítě nejenom univerzální a snadno kombinovatelný, ale také praktický a designově nadčasový!

Dětský koutek s kobercem s motivy lišek