Domácího pečení

Babiččiny recepty jsou vždycky nejlepší, ale co když chcete zkombinovat klasickou bábovku s moderním designem? Pokud hledáte něco netradičního, máme pro vás tip: forma na bábovku srdce od společnosti Marissa.

Atypický tvar formy

Forma vypadá jako ze starého mědi, ale ve skutečnosti je vyrobena z kvalitního hliníku. Je velmi lehká a dobře ovladatelná.

Tvar srdce je nejen praktický, ale také působivý. Pokud máte doma moderní kuchyni, bude forma krásnou dekorací. Ale bude se skvěle hodit i v rustikálním prostředí.

Na povrchu formy najdete úpravu PFLUON, což znamená, že nic nepřilne. Proto se do této formy můžete opustit se všemi druhy těst a nákypů.

Dvouvrstvý nepřilnavý povrch

Uvnitř formy najdete hliníkové tělo s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem. Díky tomu se vám bábovka nezasekne a bude krásně vypadat.

Navíc je forma odolná teplotám až +200 °C. Tak se nebojte experimentovat s různými recepty a vařit nové věci.

Snadná údržba

Po pečení nechte formu trochu vychladnout a pak ji jednoduše očistěte v běžné vodě a s detergentem. Pokud se vám něco připeče, nevadí. Stačí nechat formu odmočit a pak jí umýt jako obvykle.

Doporučujeme formu vystříkat olejem ve spreji, abyste byli jisti, že se vaše bábovka krásně uvolní z formy.

Forma na bábovku Marissa srdce je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Je velmi praktická, působivá a krásně vypadá v každé kuchyni. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, tady najdete odkaz na e-shop Interierio.

Káva

Tak neváhejte a vyzkoušejte tuto netradiční formu. Vaše bábovka bude krásně vypadat a šťavnatá.