Eka Předsíňová stěna s elegantními panely Trinity 6 – Bílá / Tmavá šedá 2315


Elegance Předsíňová stěna s panely Trinity 6 – Bílá / Tmavá šedá 2315

Jedním z nejmodernějších a nejoriginálnějších výrobků firmy Kupsina Bytě je předsíňová stěna Trinity s čalouněnými panely, která je určena i pro ty nejnáročnější zákazníky. Její nezaměnitelný design je okamžitě výrazný a upoutá pozornost v každé domácnosti.

Čalouněné panely pro jedinečný vzhled

Jedním z klíčových prvků této předsíňové stěny jsou jednoznačně čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.

Jednotlivé čalouněné panely mohou být zakoupeny samostatně, což umožňuje flexibilitu a větší možnosti při návrhu interiéru. To vše můžete provést na stránce našeho produktu, který najdete na adrese www.kupsinabytek.cz/produkt/eka-predsinova-stena-s-calounenymi-panely-trinity-6-bila-tmava-seda-2315.

Dvířka botníku s plynovým pístem

Tento moderní botník má dvě dveře, které jsou opatřeny plynovým pístem. Díky tomu se mohou