Elegantní šedý kameninový talíř COSTA NOVA MADEIRA 28 cm pro výjimečné stolování

Kameninový talíř od značky COSTA NOVA ze série MADEIRA je stvořen pro výjimečné stolování. Je to talíř, který dokáže zaujmout nejen svojí velikostí, ale i svým designem a dokonalým zpracováním.

Lesklá šedá glazura a popraskaný efekt

Tento talíř nemůže chybět v žádné moderní domácnosti. Lesklá šedá glazura s popraskaným efektem dodává talíři jedinečný vzhled, který se bude hodit do každého interiéru. Výrazným prvkem jsou jemné černé detaily, které dokreslují celkový dojem.

Přirozený design inspirovaný odstíny měsíčních kamenů

Talíř skvěle ladí s přírodním či venkovským interiérem. Přirozený design dodává efekt ruční výroby a inspiruje se odstíny měsíčních kamenů. Tento talíř zaručeně přiláká pohledy a představí jedinečnost vašich chutí.

Talíř lze díky své velikosti používat také jako servírovací tác. Na talíři se budou skvěle vyjímat jakékoli pokrmy a každý host si bude jistý, že je právě hostem na něčem nevšedním.

Proto pokud hledáte talíř, který zaujme svojí velikostí, designem a perfektním zpracováním a kromě jiného slouží i jako servírovací tác, potom vám doporučujeme tento nádherný šedý kameninový talíř COSTA NOVA MADEIRA 28 cm. Určitě si s ním vytvoříte nevšední zážitek pro sebe i své hosty.

Kameninový talíř COSTA NOVA MADEIRA 28 cm

Koupí tohoto talíře si přivodíte elegantní a nevšední zážitek pro vaše chutě, které na talíř nakládáte. Talíř vám přinese radost a užívání z výjimečných pokrmů, které zde budete prezentovat a servírovat.

Kuchyně Deluxi

Užijte si něco luxusního a našim talířem prokažte kvalitu svého servírování a výjimečnosti svého vkusu.