Krásná a stylová pohovka MICADONI Miley ve královsky modré barvě

Čtyřmístnou rohovou pohovku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Její obloukovitě tvarované opěradlo vybízí k tomu, abyste se na chvíli pohodlně usadili. Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak. Měkký, odolný a na pohled příjemný samet poskytuje nábytku lákavý vzhled, který vnese do místnosti záři a pocit sofistikovanosti.

Pohovka je ideální volbou do interiéru v moderním nebo skandinávském stylu. K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Miley. Díky tomu si můžete vytvořit sedací soupravu, kterou je vhodné kombinovat se skleněným nebo dřevěným konferenčním stolkem.

Unikátní design a možnost výběru barev

Design této rohové pohovky je velmi originální a nezaměnitelný. Svému interiéru tak dodáte zajímavou atmosféru. K dispozici je celkem několik barev sametového čalounění – kliknutím na tento odkaz si můžete prohlédnout nabídku barev a materiálů. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje a která bude skvěle ladit s vaším interiérem!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Je tedy vhodné se pečlivě seznámit s pravidly vrácení zboží.

Jak na údržbu pohovky

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.

K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Závěr

Pohovka MICADONI Miley ve variantě rohové sedací soupravy nabízí krásné designové řešení pro váš interiér. Královsky modrá barva vás okouzlí a podtrhne vaše pohnutky k moderním trendům. Barvu samostatně si můžete vybrat dle chuti. Další produkty k této sedací soupravě si zvolíte z kolekce Miley, a celkově poslouží jako ideální zázemí vám, vaší rodině a přátelům při relaxaci a odpočinku, ale i u pořádání oslav a párty s přáteli. 

Tuto rohovou pohovku od značky Micadoni mů