Lustr TELMANDER – luxusní osvětlení pro váš interiér ve zlaté barvě!

Interiérové osvětlení hraje v moderním designu nesmírně důležitou roli. Dokáže totiž změnit atmosféru celého prostoru a výrazně pozvednout jeho estetickou hodnotu. Pokud hledáte originální a luxusní lustr, který dokáže zkrášlit váš interiér, zajímavou volbou pro vás může být lustr TELMANDER s kovovými stínidly ve zlatém provedení.

Závěsný lustr s kovovými stínidly ve zlatém provedení

Lustr TELMANDER je zajímavým a efektním prvkem pro váš obývací pokoj nebo jídelnu. Celkový dojem z tohoto osvětlení je nadčasový a luxusní. Jeho kovová tělesa a stínidla nabízejí kvalitní a precizní zpracování, takže se nebojte, že by lustr působil levně nebo hrozně.

Lustr vyzařuje hezké teplé světlo a vypadá velice působivě. Dokáže se dokonale zaslužkovat pozornost a okouzlit vaše návštěvy a vaše blízké.

Vlastnosti lustru

Lustr TELMANDER se skládá z kovového závěsného držáku a šesti kovových stínidel. Výsledný tvar lustru připomíná část mozaiky. Kovové stínidla jsou v zlaté barvě a lustr tedy dokáže velmi efektně reagovat s vaší stávající výzdobou.

Lustr lze použít jak v tradičních, tak i moderních interiérech, kde dokáže vytvořit velmi zajímavý kontrast. Díky svému jedinečnému tvaru a vysoké kvalitě zpracování si lustr TELMANDER získal oblibu nejen u našich zákazníků, ale i mezi designéry a architekty.

Kde lze získat lustr TELMANDER

Lustr TELMANDER lze zakoupit na stránkách našeho obchodu s dekoracemi a nábytkem www.atcomplet.cz. Tento produkt pochází z kolekce značky Happy Homes – to zaručuje nejen kvalitu a efektivitu, ale i originální design.

Pokud stavíte dům nebo rekonstruujete, není špatnou ideou zapojit naše designové expertů. V našem salonu najdete velký výběr skvělého nábytku a dekorací a všechny jsou k dispozici za přijatelné ceny. V jednoduchosti a především kvalitě se skrývají nejhezčí věci, tak neváhejte a vybavte si svůj dům i byt podle vašich představ.

Lustr TELMANDER - luxusní osvětlení

Vyberte si lustr, který dokáže doladit design vašeho interiéru, který už celá léta sledujete a přemýšlíte, jak jej doladit k dokonalosti. Určitě najdete na našich stránkách to, co hledáte!