Masivní buková stolička WINDOM s krásným mořením

Stolička je praktickým doplňkem každé místnosti. Pokud hledáte kvalitní a pevnou stoličku, která skvěle zapadne do vašeho interiéru, určitě by vás mohla zajímat masivní buková stolička WINDOM s krásným mořením. Kromě praktického využití se stolička stane i zajímavým interiérovým prvkem.

Barva stoličky

Barvu stoličky WINDOM si můžete vybrat podle vašich představ a hodí se tak k mnoha různým interiérům.

Materiál stoličky

Stolička je vyrobena z kvalitního masivu buku, který zaručuje pevnost a dlouhou životnost. Masivní dřevo navíc vytváří příjemnou atmosféru v místnosti a zvláště v kombinaci s krásným mořením stoličky budete mít doma skvělý kousek.

Rozměry stoličky

Stolička má rozměry 30 x 45 x 30 cm, což z ní činí ideální nábytek do menších místností, například do ložnice, obývacího pokoje či dětského pokoje. Výhodou je, že stolička se dodává v demontu a můžete si ji snadno sestavit sami doma.

Záruka

Za kvalitu a pevnost stoličky WINDOM ručí 24 měsíců záruky. To znamená, že pokud by se na stoličce objevily jakékoli nedostatky, máte 2 roky na to, abyste je reklamovali a vyřešili. Díky tomu se nemusíte obávat, že byste investovali peníze do něčeho, co by vám brzy rozběhlo nebo se poškodilo.

Masivní buková stolička WINDOM s krásným mořením

Stoličku WINDOM můžete využít třeba jako doplňkové sedadlo k psacímu stolu, prostor mezi poličkami nebo jen tak do volného koutu místnosti. Při výběru barvy si můžete vybírat z několika variant, aby seděla co nejlépe k vašemu interiéru.

Masivní buková stolička WINDOM s krásným mořením

Jak již bylo zmíněno, stolička WINDOM je vyrobena z kvalitního masivu buku a její vzhled dále zdobí krásné moření. Kromě toho se stolička vyznačuje i pevností a dlouhou životností, kterých dosáhne i při běžném užívání. Pokud byste tedy rádi pořídili praktický, pevný a zároveň i designový kus nábytku, stolička WINDOM by mohla být skvělou volbou.