Moderní a praktický sprchový kout ve tvaru čtverce SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C


Moderní a praktický sprchový kout – SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C

Existuje mnoho typů sprchových koutů, které najdete na trhu dnes. Ale když hledáte elegantní a praktický model, který dokáže vyhovět vašim požadavkům, SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C je tou správnou volbou.

Bez vaničky a barvou profilů v černé barvě

Jediným kouskem sprchového koutu je velmi populární design, který se snadno integruje do každé koupelny, aby ji udělal elegantnější a modernější. Tento model má černé profile, které skvěle kontrastují s průhlednými skleněnými stěnami, což vytváří vizuálně atraktivní efekt.

Výplň je z čirého skla bez dekoru

SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C je opatřen čirým sklem, kterému nechybí žádný dekorační prvek, takže výplň vypadá naprosto jednoduše laskavě a průhledně. Tyto funkce umožňují dosáhnout maximálního zvětšení prostoru koupelny, čímž vám poskytují pocit svobodného pohybu v prostoru.

Easy Clean povrchová úprava

V každé koupelně se potýkáme s problematikou čištění. Odolnost povrchu je v tomto případě klíčová. Je proto důležité, aby sprchové zákoutí bylo ošetřeno vodoodpudivou povrchovou úpravou. SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C má povrchovou úpravu Easy Clean, díky které usnadňuje čištění a minimalizuje tvorbu vodního kamene. Tím pádem získáte výhodu, že celá koupelna bude méně náchylná na znečištění.

Posuvný systém otevírání

Posuvný systém otevírání, je další výhodou tohoto modelu. Jen si představte, jak pohodlné by bylo se sprchovým koutem nebo sprchovými dveřmi, které se samy otevírají a zavírají. SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C je vybaven stejným systémem, díky čemuž se vám bude chodit do koupelny ještě raději.

Vrcholovou výhodou tohoto sprchového koutu je, že jej lze použít pro oba typy orientace – ať už pravou nebo levou.

Pokud se rozhodnete pro nákup SAT TEX BB SIKOTEXDBB100S100C, budete mít v koupelně moderní a pohodlný sprchový kout, který nabízí mnoho výhod. Pokračujte na naši webovou stránku, kde si tento produkt můžete objednat zde.