Moderní design předsíňové stěny NOMAD v elegatní antracit černé barvě od ASIR


Moderní design předsíňové stěny NOMAD v elegantní antracit černé barvě od ASIR

Stále bojujete s nedostatkem prostoru v předsíni? Nabízíme Vám řešení. Tato sestava pojme vše, co v předsíni nechcete postrádat.

ASIR stěna NOMAD

Prostorná a praktická předsíňová stěna NOMAD

Úložný prostor pro boty, brýle, klobouky, deštníky či bundy a kabáty. Vše bude spořádaně na svém místě. Tato stěna poskytuje dostatek úložného prostoru, abyste si mohli udržet předsíň v pořádku a pohodlně se v ní pohybovat. Neváhejte investovat do kvalitního a praktického zařízení, které Vás bude dlouhodobě uspokojovat.

Police tvoří desky pokryté 18mm širokým 100% melaminem v dekoru dub v kovovém rámoví. Tyto materiály zajišťují dlouhou životnost stěny, která bude odolná proti opotřebení a poškození. Navíc se skvěle hodí k modernímu interiéru a vytvoří elegantní a útulnou atmosféru.

ASIR stěna NOMAD

Rozměry: Šířka: 78 cm  Hloubka: 30 cm  Výška: 182 cm. Spodní police dosahují do výšky 42 cm, což zajišťuje dostatek místa pro Vaše boty a další věci. Stěna se vejde do menší předsíně i velké haly a bude působit stylově a útulně.

Pro větší bezpečí lze upevnit ke zdi. Zajišťujeme tak i Vaše dobré spaní, neboť se nemusíte obávat pádu stěny a s tím spojených nehod. Zcela s klidem si užijete svůj prostor a těšíte se z dokonalosti a funkčnosti této stěny.

Chcete se zbavit chaosu v předsíni a učinit ji středem Vašeho domu? Kupte si stěnu NOMAD od ASIR a Vaše předsíň bude vypadat perfektně. Klikněte zde pro nákup na sidonia.cz!