Nové stolní LED svítidlo Globo – 25/7/50 cm pro dokonalé osvětlení

Stolní LED svítidlo je v dnešní době velmi žádaným výrobkem a to zejména proto, že se jedná o velmi praktický doplněk do interiéru. Jedinou nevýhodou však může být špatné osvětlení, anebo nedostatek prostoru pro svítidla, které by byly dostatečně výkonné. S tímto novým stolním LED svítidlem Globo, které má rozměry 25/7/50 cm už nebudete mít se svítidlem žádný problém! S jeho pomocí můžete jednoduše doplnit svůj interiér o nový designový prvek, který nejenže skvěle vypadá, ale dokáže také dostatečně osvětlit prostor.

Online only – hlavní výhody nákupu online

Bezpečnost – nákup online je zcela bezpečný a snadný. Největší výhodou je fakt, že se nemusíte bát, že byste někam museli jet a tím pádem byste mohli být nebezpečí vystaveni. Navíc si můžete být jisti, že zboží dorazí na vaši adresu v pořádku a v záruční lhůtě. Pohodlnost – nakupování online je velmi pohodlné a nezabere moc času. Stačí si několik kliknutí na internetu a zboží je objednáno. Nemusíte se oblékat a chodit po obchodech, což může být velmi vyčerpávající. Slevy a akce – online nákupy jsou velmi výhodné pro všechny, kteří rádi nakupují v akcích. V různých internetových obchodech bývají různé akce, kdy si můžete koupit zboží s výraznou slevou.

STOLNÍ LED SVÍTIDLO, 25/7/50 cm – KUNSTSTOFF/CHROM

Toto stolní LED svítidlo Globo vyrobené z kombinace kunststoffu a chromu má rozměry 25/7/50 cm. Díky tomu se jedná o velmi kompaktní svítidlo, které se vejde na jakýkoliv stůl. Svítidlo je vybaveno 1×6,5W LED, která dokáže vyprodukovat až 240 lm. Rozsah teplot barev LED světla je od 3000 do 5800 K. Toto svítidlo vám tak umožní nastavit si přesně takové osvětlení, jaké právě potřebujete v daném okamžiku.

Proč si pořídit právě toto svítidlo?

Designový prvek – toto stolní LED svítidlo Globo se nejenže velmi skvěle osvědčuje jako praktický prvek, ale také jako dekorativní prvek, který dokáže navodit v místnosti útulný a moderní interiér. Navíc je vhodné jak pro kancelář, tak pro byt. Vynikající kvalita – kvalita tohoto stolního LED svítidla Globo je vysoká a to především díky použití kvalitních materiálů a preciznímu zpracování. Jednoduchá instalace – svítidlo je velmi jednoduché na instalaci, takže ho dokáže namontovat téměř každý.

Pokud hledáte praktické, moderní a kvalitní stolní LED svítidlo, které dokáže dokonale osvětlit váš stůl, partnera při práci, dítě během učení či si jen vychutnáváte večerní oddych s knihou, je tento produkt ideální volbou. Nemusíte na nic čekat, zakupte ho nyní online a nechte se unést jeho kvalitou a designem!

Globo stolní LED svítidlo