Novinkou je šedý oboustranný koberec Narma Vivva, 140 x 200 cm!


Moderní design s nezaměnitelnými vlastnostmi

Nechte se nalákat na nezaměnitelné vlastnosti, kterými se pyšní tento žinylkový koberec od estonské značky Narma.

Koberec Narma Vivva je charakteristický oboustranným motivem, který jej činí velmi univerzálním. Díky tomu můžete měnit jeho vzhled podle vašeho gusta a tím snadno a rychle proměnit vzhled celé místnosti. Koberec je především vhodný do moderních interiérů, kde si najde své uplatnění velmi snadno.

Vysoce kvalitní materiál

Je charakteristický oboustranným motivem či snadnou údržbou, kterou bez obtíží zvládne i robotický vysavač.

Koberec Narma Vivva je vyroben z kvalitních materiálů a to z 20% polyesteru a 80% přírodní bavlny. A co je velmi důležité, bavlna pochází ze 100% recyklovaných materiálů, což zajišťuje šetrnost k životnímu prostředí. Tento koberec se pyšní mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje výrobu z výhradně zdravotně nezávadných materiálů. To nám dává jistotu, že se v našem bytě nepohybuje nic škodlivého.

Antistatické vlastnosti a tlumení zvuku

Mezi další přednosti patří i mezinárodně uznávaný certifikát OEKO-TEX® zaručující výrobu z výhradně zdravotně nezávadných materiálů.

Koberec Narma Vivva má antistatické vlastnosti, což znamená, že náš robotický vysavač se při vysávání nebudí elektricky a usnadňuje tak údržbu. Další předností je tlumení zvuku, což oceníte především v domácnostech, kde máte podlahové topení.

Parametry koberce Narma Vivva

Koberec Narma Vivva má tloušťku přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm. Povrchová úprava je zde zajištěna šířkou tónovaného okraje 7 cm a viditelné jsou pouze cca 3 cm.

Doporučujeme k dokoupení podložku Metro

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Pokud chcete zajistit větší bezpečnost a zabránit posuvu koberce, doporučujeme vám dokoupit podložku Metro, která zaručuje protiskluzové vlastnosti a dokonalou fixaci na podklad.

Koberec Narma Vivva

Novinkou na trhu jsou šedý oboustranný koberec Narma Vivva, 140 x 200 cm. Dokonalý design a vysoce kvalitní materiál jsou jeho hlavní přednosti. Kromě toho se pyšní antistatickými vlastnostmi, tlumí zvuk a skvěle se hodí i do místností s podlahovým topením.

Pro více informací a pro přímý nákup navštivte webovou stránku: Kupsi nábytek