Obývací stena Robin bílá/dub zlatý od Falco – perfektní kombinace stylu a funkčnosti

Obývací stěna Robin je vyrobena z lamina, které je odolné proti poškrábání a je velmi snadné na údržbu. Díky svým rozměrům je vhodná i pro ty, kteří obývají malometrážní byty a garsonky.

Vitrínu je možno doplnit LED osvětlením. LED osvětlení NENÍ v ceně.

Funkčnost a snadná údržba – héčko pro jakékoli bydlení

Sada Robin bílá/dub zlatý od Falco je dokonalou kombinací stylu a funkčnosti. Všechny prvky této sestavy jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce užitečné a zároveň se hodily k jakýmkoli interiérům.

Obývací stěna se skládá ze dvou vitrín, dvou tv stolků a police. Tyto části mohou být umístěny tak, aby nejvíce vyhovovaly velikosti a rozložení vašeho pokoje.

Rozměry (v / š / hl) :

  • TV stolek 34 cm / 175 cm / 39 cm
  • Závěsná vitrína 77 cm / 55 cm / 31 cm
  • Police 20 cm / 120 cm / 20 cm

Snadná montáž a možnosti doplňků

Všechny prvky této sestavy jsou dodávány v demontu, ale nebojte se – součástí je i montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Sada Robin bílá/dub zlatý od Falco je snadno sestavitelná a může být hotová během několika hodin.

Přestože obývací stěna Robin bílá/dub zlatý od Falco vyniká svým vlastním designem a stylem, můžete ji ještě více vylepšit dalšími doplňky a dekoracemi, podle svých vlastních představ a vkusu. Odkaz na produkt Kup si nábytek.

Závěr

Obývací stěna Robin bílá/dub zlatý od Falco je kombinací stylu a funkčnosti, která dokáže zpříjemnit jakékoli bydlení. Díky svým velikostem a schopnosti snadného rozmístění představuje široký okruh možností pro malometrážní byty a garsonky.

Tak co ještě váháte? Vyberte si svou vlastní verzi obývací stěny Robin bílá/dub zlatý od Falco a vylepšete si své bydlení!