OLIVER – Praktický koš na tříděný odpad s objemem 90 l

Ještě nedávno byl třídění odpadu skoro neznámý pojem, dnes je to však standard. Zodpovědná společnost totiž ví, že odpad nelze jen tak poházet do koše a zapomenout na něj. A právě pro tuto účinnou třídící metodu byl navržen koš na tříděný odpad OLIVER, s objemem 90 l, v šedé barvě, který usnadní a zpřehlední celý proces třídění.

Naprostá funkčnost a praktičnost

Oliver je vyroben z prvotřídního materiálu a díky svému objemu 90 l, bude sloužit jako naprosto ideální pomocník pro třídění společenského odpadu. Jeho konstrukce byla navržena s ohledem na jednoduchou manipulaci a pohodlné zpracování. Kromě základního kovového koše je k dispozici pod ním praktická nádoba, která slouží k uložení odpadu společně s pytle na plasty, sklo, papír a další materiály.

Bezpečnost a čistota

OLIVER je vyroben z nepřekvapivě kvalitních materiálů, což zaručuje bezchybnou funkci i dlouhou životnost. Jde o plastový materiál, který je odolný vůči vlivu slunce a deště. Prakticky nezanedbává prostředí, v němž se nachází, a snadno se udržuje čistý. Díky tomu můžete být jisti, že vaše odpady budou v bezpečí a vše se bude dít podle představ.

Moderní design a vysoká kvalita

Oliver především nabízí efektivní kombinaci praktičnosti a moderního designu. Jeho lehkost a snadné použití jsou zajímavé doplňky, které vyniknou v každé kuchyni. Když máte otázky, použití a údržbu, jistě oceníte také přehledný a přesný návod k použití, který najdete na oficiálních stránkách produktu.

Prozkoumat vše o koši na tříděný odpad Oliver, 90 l, šedý si můžete na stránkách Srovnanvnáčnabytku

Koš na tříděný odpad Oliver, 90 l, šedý

Nabízejte odpad, který splňuje všechny požadavky a na který jste hrdí, že pomáháte přírodě! S OLIVER košem na tříděný odpad, s objemem 90 l, šedým, to bude snadné!