Pohodlný spánek na středně tvrdé pěnové matraci 160×200 cm značky Lorne – Micadoni Home


Oboustranná matrace

Matrace Lorne si užijete nejen díky modernímu designu, ale především díky paměťové pěně s technologickou vyspělostí použitých materiálů. Z každé strany na vás čeká jiná tvrdost. Můžete si tak zvolit tu, kterou zrovna vyžadujete pro nejkomfortnější spánek. Díky rozmístění zvolených komponentů umožňuje matrace dokonalé přizpůsobení tvaru těla a správnou podporu jednotlivých částí páteře.

Pohodlí a zdraví
Dobrý spánek je základem pro zdraví a pohodu celého organismu. Proto je důležité vybrat si správnou matraci, která umožní vašemu tělu relaxovat a odpočívat. Lorne matrace toto splňuje a díky své oboustrannosti navíc umožňuje volbu podle aktuálních potřeb.

Údržba a čištění matrace

Pravidelná údržba
Aby matrace zůstala v co nejlepším stavu, doporučujeme pravidelné vysávání jemného prachu a nečistot. Vysavač vždy nastavte na nejnižší výkon a použijte nástavec s měkkým koncem. Matraci pak můžete otřít suchým hadříkem. Dávejte pozor, abyste nepoškodili či neroztrhli povlak.

Čištění
Na znečištěné místo naneste malé množství mýdla. Počkejte 2-3 minuty a jemnými krouživými pohyby čistěte bavlněným hadříkem, dokud skvrna nezmizí. Povrch nechte samovolně uschnout.

Upozornění
Nepoužívejte silné čisticí prostředky, abrazivní prostředky, bělidla, kartáče nebo ostré houbičky. Povrch by se neměl žehlit, ani být vystaven přímému slunečnímu záření.

Umístění matrace v místnosti

Pro zachování hustoty a barvy by měla být matrace umístěna minimálně 50 cm od topení či trouby. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, aby nedošlo ke změně barvy.

Lorne-Micadoni Home matrace

Závěr

Lorne matrace od značky Micadoni Home jsou ideálním řešením pro ty, kdo chtějí kvalitní matraci s možností volby tvrdosti. Jejich rozmístění zvolených komponentů umožňuje dokonalé přizpůsobení tvaru těla a správnou podporu jednotlivých částí páteře. Při pravidelné údržbě a čištění matrace si můžete být jisti, že vám poskytne pohodlný spánek na mnoho let. Pokud si chcete tuto matraci zakoupit, můžete ji objednat na stránkách Nábytek Přehledně.