Pružinová matrace GLAMA – nejlepší volba pro zdravý spánek 90×200 cm


Matrace s taštičkovými pružinami pro lepší adaptační schopnost

Pružinová matrace 90×200 cm má taštičkové pružiny, které zaručují lepší přizpůsobení tvaru těla. Každá pružina je umístěna v samostatné kapse. Pružiny mají různou tvrdost, jsou rozmístěny tak, aby tvořili sedm zón. Taštičkové pružiny k sobě nejsou spojeny, což znamená, že každá pružina pracuje samostatně a zamezuje tak ohýbání matrace pod vysokým tlakem na malé plochy.

Kokosová deska a latexová pěna pro vysoký komfort

Pružiny matrace jsou z jedné strany pokryty kokosovou deskou o tloušťce 1 cm a z druhé strany je latexová pěna o tloušťce 3 cm.

Kokosová deska má vynikající tepelné vlastnosti a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Vzhledem ke své přirozené struktuře kokosových vláken je lehká, vzdušná a má antialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou flexibilitou, absorbuje pot a vlhkost. Díky kokosové desce je matrace mnohem tužší a odolnější proti deformaci.

Latex se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou, tvar těla tak dokonale zapadá do latexové pěny a zaručuje vysoký komfort spánku. Díky otvorům uvnitř matrace je podroben neustálému procesu větrání.

Výbava matrace a její rozměry

Počet pružin: 262 ks/m2
Matrace je hypoalergenní.
Potah matrace lze vyprat na 40°C.
Tvrdost matrace: středně tvrdá/tvrdá matrace
Rozměry (šxh): 90 x 200 cm
Výška matrace: 20 cm
Nosnost matrace: 130 kg

Pro koupi této pružinové matrace GLAMA 90×200 cm doporučujeme navštívit eshop naší společnosti. Tento produkt je zde k zakoupení za výhodnou cenu na odkazu https://www.esrom.cz/produkt/pruzinova-matrace-glama-90m200-cm.

Pružinová matrace GLAMA

Záruka na pružinovou matraci

Matrace GLAMA je kvalitním výrobkem s dlouhou životností. Proto na ni poskytujeme záruku ve výši 24 měsíců. Tento produkt je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a zdravou matraci pro svůj spánek.