Růžové sametové křeslo Max Winzer Verita Velvet: Pohodlný a moderní doplněk interiéru

Kolekce Verita – nadčasový design


Klasická křesla z kolekce Verita jsou pro všechny milovníky nadčasového designu, který přežívá roky. Růžové sametové křeslo Max Winzer Verita Velvet je jedním z kousků této kolekce. Měkké polstrování, příjemný a odolný potah a masivní nohy dělají z tohoto křesla kousek, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Sametový efekt pro větší luxus


Křeslo označené jako Velvet má navíc jemný potah s velurovou strukturou, která má lesklý sametový efekt. Na dotek je tedy velmi příjemný a hebký. Můžete se tedy těšit na ještě větší dávku luxusu v interiéru.

Kvalita a spolehlivost Max Winzer


Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Odolnost textilie – Martindale test


V případě tohoto sametového křesla je také důležitý jeho potah. Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. Běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Růžové sametové křeslo Max Winzer Verita Velvet
Růžové sametové křeslo Max Winzer Verita Velvet

Vyzkoušejte toto pohodlné a moderní křeslo a užijte si jeho luxusní sametový efekt. Kombinujte s dalšími kusy nábytku z kolekce Verita od Max Winzer a vytvořte dokonalý interiér s nadčasovým designem a kvalitou. Pro více informací o tomto křesle navštivte skvelynabytek.cz.