Stylová jídelní židle Casarredo REX B ve velvetovém granátově modrém/černém provedení

Casarredo REX B je stolička, která se stane nepostradatelným prvkem vaší jídelny, kuchyně, kanceláře, čekárny či recepce. Její elegantní design, kvalitní materiály a pečlivé zpracování ocení nejen milovníci moderního stylu, ale i příznivci tradičnějších řešení.

Velvetová potahová látka granátově modré či černé barvy

Židle je čalouněná dojemnou a elegantní potahovou látkou – aksamitem. Tento materiál je skvělou volbou pro výrobu židlí, protože skvěle drží tvar a zároveň je příjemný na dotek. V našem případě se jedná o látku o hustém vlasu v nádherně hluboké granátové barvě. Pokud preferujete jednodušší střih, máme pro vás též zajímavou možnost v černé barvě.

Oba odstíny jsou trendy, s vynikajícím vkusem a dodají vaší jídelně skvostnost v pravém slova smyslu!

Kovový rám

Konstrukce židle je vyrobena z kovového materiálu. Černý povrch rámů výborně odpovídá s hlavní barvou čalounění a samotné kovové nohy židle jsou dostatečně stabilní pro celou konstrukci, aby přežila řadu dlouhých hodin při jídle, diskusi nebo práci.

Výhodou kovového základu je jeho maximální pevnost, stabilita a všestrannost při používání. Takový materiál zaručuje delší životnost židle a přenositelnost do dalších místností nebo oblastí, kde tato pohodlná židle bude využívána.

Demontovaný stav

Zajišťujeme dodání židle v dispergovaném stavu s veškerým potřebným materiálem pro jeho sestavení. Pro zákazníka bude instalace velmi snadná a rychlá, aniž by museli hledat další nástroje nebo vyplňovat složité instrukce. Pokud se necháte inspirovat touto židlí, určitě nebudete muset dlouho čekat, než si ji budete moci vychutnat.

Tuto židli si můžete pořídit na našem webu, klikněte zde a prozkoumejte další informace.

Závěr

Casarredo REX B je stylová židle, která ocení nejen milovníci designu, ale i lidé, kteří mají rádi komfort a pohodlí. Je zajímavým prvkem, který by měl být součástí vaší kuchyně, jídelny, kanceláře, recepce nebo čekárny. Jeho vynikající kvalita, pečlivé zpracování a moderní vzhled vás přesvědčí, že jste si vybrali to nejlepší řešení.

Určitě neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou židli pro svůj domov, kancelář nebo byt. Je skvělým dárkem pro všechny milovníky luxusu a vkusu.