Zásobník na toaletní papíry YAMAZAKI – praktické řešení pro každou domácnost


Bydlete elegantně a hlavně chytře, takový je cíl japonské značky Yamazaki. Ta dokáže i ze zásobníku na toaletní papír udělat dekorativní doplněk.

Značka Yamazaki

Značka Yamazaki pochází z Japonska a zaměřuje se na designové doplňky pro každou domácnost. Společnost vznikla v roce 1918 a od té doby se řídí jednoduchým cílem – nabízet klientům praktické a designově povedené produkty pro každodenní použití.

Praktický zásobník na toaletní papír

Jedním z těchto praktických produktů je i zásobník na toaletní papíry, díky němuž budete mít vždy po ruce dostatek papíru i při nečekané návštěvě. Zároveň se také nebudete muset trápit s tím, kde papír skladovat. Zásobník Yamazaki vypadá designově, takže jej můžete nechat otevřený a sloužit jako dekoraci.

Navíc, výměna prázdného zásobníku za nový papír je snadná a rychlá. Stačí jen vyjmutí prázdného zásobníku a vložení nového. Více se o této praktické pomůcce dozvíte zde.

Krásný design pro vaši domácnost

Zásobník na toaletní papír Yamazaki se hodí do každého moderního prostředí, díky svému jednoduchému, ale zároveň elegantnímu designu. Tento zásobník bude perfektně ladit s ostatními doplňky a může být skvělým dárkem pro Vaše přátele a známé.

Úspora místa

Zásobník na toaletní papír Yamazaki vám ušetří místo a zároveň zajistí, abyste měli vždy dostatek toaletního papíru po ruce. Nemusíte se tak trápit s nákupem menších balení toaletních papírů, které rychle utratíte.

Závěr

Věděli jste, že japonská značka Yamazaki se také specializuje na produkty pro kancelář, kuchyň, ložnici, koupelnu a mnoho dalšího? Více se dozvíte na stránkách značky Yamazaki.

Vyzkoušejte si praktický a designový zásobník na toaletní papíry Yamazaki a už nikdy nebudete mít problém s nedostatkem toaletního papíru. Navíc si svou koupelnu doladíte do moderního stylu a příjemné atmosféry.

Zásobník na toaletní papíry YAMAZAKI